ZWIĄZEK AKTUALNOŚCI BAZA FIRM NASZE WYROBY KONTAKT LOKALIZACJA
Polski Związek Producentów Kontenerów, 84-300 Lębork, ul. Wileńska 26
tel./fax 59 863 43 55, e-mail: zwiazek@pzpk.pl
AKTUALNOŚCI
   O nas

powstał w 2005 roku jako dobrowolna organizacja podmiotów gospodarczych tej samej branży i podmiotów ściśle związanych swoją działalnością z tą branżą.

więcej »

   Nasze wyroby

więcej »

   Baza firm
Aktualna baza firm wchodzących w skład Polskiego Związku Producentów Kontenerów.

więcej »
dołącz do PZPK »

 REKLAMA 
Witamy w pit stopie. Ty "jedziesz", my zajmujemy się resztą

thyssenkrupp Materials Poland jest czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych w Polsce. Oferuje również kompleksowość usług łańcucha dostaw.
Dzięki strategii usług 360° "Materiały z wartością dodaną", jako "załoga pit-stopu" zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z materiałami i usługami w całym łańcuchu dostaw. Rozumiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój biznes. Z nami możesz skoncentrować się w 100 procentach na "prowadzeniu", czyli na swoich kluczowych zadaniach.
Zobacz, jak możemy pomóc Ci prześcignąć konkurencję!
Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
Wiosenne spotkanie PZPK odbędzie się w dn. 23-24.05.2024, a jego głównym sponsorem będzie firma Serwistal Sp. z o.o. W spotkaniu będą uczestniczyli członkowie PZPK.

Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
W dn. 15-16.11.2023 r. w Pałacu Wąsowo odbędzie się spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów.
W obradach będą uczestniczyli członkowie PZPK, przedstawiciele firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszeni goście.

Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
W dn. 17-18.05.2023 w Pałacu Hanza w Rulewie odbyło się sprawozdawczo-wyborcze spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów, współfinansowane przez firmę thyssenkrupp Materials Poland S.A.
Spotkanie rozpoczęto od zwiedzania magazynu TKE w Nowych Marzach.
Podczas spotkania wewnątrzzwiązkowego Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2022 do 31.12.2022 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.
W dniu 17.05.2022 prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- KWADRA SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k.
- Camfil Polska Sp. z o.o.
- Pfeifer Polska Sp. z o.o.
- Interco Projects Sp. z o.o.

Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 16-17.11.2022 w Pałacu Wąsowo odbyło się spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:

 • mBank S.A.
 • OTINUS
 • SERWISTAL Sp. z o.o.
 • SSAB Poland Sp. z o.o.
 • thyssenkrupp Materials Poland S.A.
Członkowie PZPK i zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Profesora Dariusza Filara nt. "Centralistyczny etatyzm jako przeszkoda w rozwoju polskiej gospodarki".

W poczet PZPK zostały przyjęte firmy:
 • TRAILER-TECH Sp. z o.o.
 • M.I. STEEL Paweł Misztal
Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK

W dn. 11-12.05.2022 w Pałacu Wąsowo odbyło się sprawozdawczo-wyborcze spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.
Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2021 do 31.12.2021 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.
W dniu 11.05.2022 podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Polskiego Związku Producentów Kontenerów w głosowaniu jawnym na Prezesa Związku został wybrany Pan Maciej Babij z PPH "AMG" Sp. z o.o., a na Wiceprezesa Związku - Pan Miłosz Kiedrowski z ZPUH JK Miłosz Kiedrowski.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:

 • ADM Consulting Group S.A.
 • ING Bank Śląski S.A.
 • BAK BROKER Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
 • BIMERG Sp. z o.o.
 • Regosteel Polska Sp. z o.o.
 • SSAB Poland Sp. z o.o.
 • thyssenkrupp Materials Poland S.A.
Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK

W dn. 08-09.09.2021 w Pałacu Wąsowo odbyło się sprawozdawczo-wyborcze spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.

Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2020 do 31.12.2021 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. W dniu 08.09.2021 podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Polskiego Związku Producentów Kontenerów w głosowaniu jawnym na Prezesa Związku został wybrany Pan Maciej Babij z PPH "AMG" Sp. z o.o., który będzie pełnił funkcję od 01.01.2022. Niniejsza uchwała została jednogłośnie przyjęta przez Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK w dniu 08.09.2021 roku.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:

 • Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna
 • BAK BROKER Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
 • Treasury Broker Sp. z o.o.
 • Regosteel Polska Sp. z o.o.
 • SSAB Poland Sp. z o.o.
 • NOVOL Sp. z o.o.
Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK
W dn. 15-16.01.2020 w Hotelu Lubicz w Ustce odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2019 do 31.12.2019 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.
Podczas konferencji sprawozdawczo-wyborczej Członkowie wysłuchali sprawozdania z działalności Zarządu PZPK w okresie 11.01.2017 do 14.01.2020 oraz dokonali wyboru składu Rady Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego na lata 2020-2022.
Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
 • Unity Centrum Ubezpieczeń Należności Sp. z o.o.
 • Tikkurila Polska S.A.
 • ING Bank Śląski S.A.
 • Regosteel Sp. z o.o. Sp. k.
Podczas spotkania Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Profesora Dariusza Filara nt. "Gospodarka światowa i polska w warunkach osłabienia koniunktury".
 
Wiosenne spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 15-16.05.2019 w Hotelu Lubicz w Ustce odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z firmami, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszonymi gośćmi, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród nich byli przedstawiciele:

 • Credit Agricole Bank Polska
 • Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.
 • AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o.
 • Monitor ERP System Polska Sp. z o.o.
 • Aegon Services Sp. z o.o.
 • Regosteel Jarosław Król
 • Stalprodukt-Centrostal Kraków Sp. z o.o.
 • SERWISTAL Sp. z o.o.
 • Frankowski Coating
 • thyssenkrupp Materials Poland S.A.
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji prof. Dariusza Filara nt."Aktualny stan gospodarki polskiej - między wpływami europejskiej koniunktury i krajowej polityki".
 
thyssenkrupp Materials Poland

thyssenkrupp Materials Poland thyssenkrupp Materials Poland jest czołowym dystrybutorem wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych w Polsce. Oferujemy szeroką gamę ponad 12 000 produktów ze stali węglowej dostępnych z naszych magazynów oraz serwis, dzięki któremu dopasowujemy materiał do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze główne centra logistyczne znajdują się w Błoniu, Poznaniu, Dąbrowie Górniczej i Nowych Marzach. Dzięki rozbudowanej sieci magazynów oraz sieci oddziałów i filii zlokalizowanych na terenie całego kraju, jesteśmy zawsze blisko klienta.

Wykwalifikowany personel udzieli Państwu w każdej chwili informacji na temat stanów magazynowych, a także doradzi przy wyborze materiału.

Więcej informacji: http://www.thyssenkrupp-materials.pl

"INDUSTRIAL - FUNKCJONALNIE i PROFESJONALNIE"

NOVOL Jak można się zorientować wpisując nasz adres internetowy w dowolnej przeglądarce i znając wieloletni wygląd naszej witryny, nastąpiły daleko idące zmiany w jej wyglądzie i funkcjonowaniu, które - taką mamy nadzieję - po krótkim okresie oswojenia się z nową strukturą i funkcjonalnościami pozwolą naszym wirtualnym gościom łatwiej i szybciej docierać do pożądanych treści oraz zapoznać się z działem INDUSTRIAL. Najważniejsze z wprowadzonych nowości to zauważalna na samym początku zmiana układu i podział proponowanej tematyki na systemy: antykorozyjny i mieszalnikowy. Bardziej widoczne są grupy produktów i ich charakterystyka.

Menu jest bardziej przejrzyste; "Media" zawierają oprócz dokumentacji technicznej, obszerne informacje na temat szkoleń, konferencji oraz artykułów prasowych, a w "Realizacjach" można znaleźć zdjęcia wymalowań z pokazów praktycznych i prób technologicznych. Pojawią się również flmy instruktażowe powstające w czasie szkoleń i prezentacji w siedzibie frmy NOVOL oraz zakładach produkcyjnych. Nowym narzędziem jest konfgurator technologii ułatwiający szybkie i skuteczne ustalenie technologii lakierowania różnego rodzaju podłoża.

Zapraszamy na www.industrial.novol.pl/
NOVOL
NOVOLSprawozdawcze spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów

NOVOL W dn. 09-11.01.2019 w Pałacu Mierzęcin odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2018 do 31.12.2018 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- NOVOL Sp. z o.o.
- GH Cranes Sp. z o.o.
- Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- ELMET S.A.
- Regosteel Jarosław Król

Podczas spotkania Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w wykładzie dr Łukasza Karczyńskiego nt. "Nowa nadzieja czy mroczne widmo - refleksje w sprawie nowej ordynacji podatkowej". Spotkanie współfinansowane było przez firmę NOVOL Sp. z o.o.

Wiosenne spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 16-17.05.2018 w Hotelu Lubicz w Ustce odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z firmami, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszonymi gośćmi, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród nich byli przedstawiciele:

 • ING Bank Śląski S.A.
 • Bimerg Sp. z o.o.
 • AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o.
 • Zakład Usługowo - Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
 • COLORLAK Polska Sp. z o.o.
 • PUT "WAGNER-SERVICE" P.S.W. Wilczek Sp.J.
 • SERWISTAL Sp. z o.o.
 • Frankowski Coating

Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji dr Michała Miłosz z Uniwersytetu Gdańskiego nt."Obowiązki administratora danych osobowych na gruncie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - wprowadzenie do problematyki" oraz dr Łukasza Karczyńskiego "Partnerstwo jako forma relacji między pracownikami a firmą".

Spotkanie współfinansowane było przez ING Bank Śląski S.A.

Sprawozdawcze spotkanie PZPK

W dn. 10-11.01.2018 w Hotelu Lubicz w Ustce odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.
Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2017 do 31.12.2017 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- Polkomtel Sp. z o.o.
- Keratronik Sp. z o.o.
- Black Profil s.r.o.
- thyssenkrupp Materials Poland S.A.
- ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- COLORLAK Polska Sp. z o.o.
- Regosteel Jarosław Król

Podczas spotkania Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w wykładzie Profesora Dariusza Filar nt. "Aktualna sytuacja i perspektywy polskiej gospodarki".

Wiosenne spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 10-11.05.2017 w Hotelu Lubicz w Ustce odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z firmami, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszonymi gośćmi, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród nich byli przedstawiciele:

 • ING Bank Śląski S.A.
 • Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.
 • STIGAL Marcin Stępień
 • Teknos Sp. z o.o.
 • COLORLAK Polska Sp. z o.o.
 • SSAB Poland Sp. z o.o.
 • REGOSTEEl Jarosław Król
 • RYSTAL Maria Maćkowska
 • PW ZOF-STAL
 • ATS S.A.

Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pani Anny Wawrzyniuk-Nowaczyk z Państwowej Inspekcji Pracy nt."Legalność zatrudnienia cudzoziemców" oraz wysłuchali wyników ekspertyzy dot. zatrudnienia cudzoziemców z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Armenii i Gruzji, dokonanych przez dr Macieja Łagę i dr Łukasza Karczyńskiego z Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkanie współfinansowane było przez ING Bank Śląski S.A.

Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK

W dn. 15-16.01.2017 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2016 do 31.12.2016 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. Podczas konferencji sprawozdawczo-wyborczej Członkowie wysłuchali sprawozdania z działalności Zarządu PZPK w okresie 15.01.2014 do 10.01.2017 oraz dokonali wyboru składu Rady Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego na lata 2017-2019.
Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- ADM Consulting Group S.A.
- ThyssenKrupp Energostal S.A.
- ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- COLORLAK Polska Sp. z o.o.
- Stena Line Polska Sp. z o.o.
Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pani Ewy Bojańczyk z mBank S.A. nt. "Jak finansować innowacje?".
Sponsorem spotkania był mBank S.A.
 

Sprawozdawcze spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 11-12.05.2016 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się coroczne wiosenne spotkanie Członków PZPK z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.

Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2015 do 31.12.2015 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- COLORLAK a.s.
Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście wzięli udział w prelekcji Pana Adama Antoniaka z Banku Pekao SA nt. "Polska gospodarka w 2016 - dobre perspektywy pomimo zawirowań gospodarczych" oraz Pana Tomasza Sochy z Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. nt. "Nowa rzeczywistość podatkowa - aktualne trendy w polityce podatkowej".
 

Świąteczne spotkanie PZPK

W dn. 8-9.12.2015 w Pałacu Wąsowo odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z firmami, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszonymi gośćmi, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród nich byli przedstawiciele:

 • Italtecnica Sp. z o.o.
 • POWER-TECH Janusz Marcin Ejma
 • ArcelorMittal Dustribution Solutions Poland Sp. z o.o.
 • SSAB Poland Sp. z o.o.
 • STIGO Sp. z o.o.
 • MAXSTAL Sp. z o.o.
 • SERWISTAL Sp. z o.o.
 • ODMET S.A.
 • WOMM-STAL s.c.
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pana Marcina Mazurek z mBank S.A. dotyczącej oceny bieżącej sytuacji makroekonomicznej i perspektyw dla polskiej gospodarki.

Sprawozdawcze wiosenne spotkanie PZPK

W dn. 22-23.04.2015 w Zespole Pałacowo-Parkowym Wąsowo odbyło się spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2014 do 31.12.2014 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. Spotkanie było częściowo finansowane przez mBank S.A. Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- PRO-WEST Sp. z o.o.
- Kremlin Rexson Polska Sp. z o.o.
- Demeterra Sp. z o.o.
- ThyssenKrupp Energostal SA

Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pani Jarosława Fordońskiego z mBank S.A. nt. "Nowa perspektywa unijna na lata 2014-2020 - Jak skutecznie przygotować się do składania wniosków" oraz Państwowego Inspektora Pracy - Krzysztofa Meyer nt. "Zmiany w przepisach prawa pracy. Odpowiedzialność pracodawcy związana z przestrzeganiem prawa pracy".

Świąteczne spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 10-11.12.2014 w Pałacu Wąsowo odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z firmami, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszonymi gośćmi, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród nich byli przedstawiciele:
- MAXSTAL Sp. z o.o.
- ODMET S.A.
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- TESKO STEEL Sp. z o.o.
- AKCENTA CZ a.s.
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pana Pawła Królas z Ośrodka Kwalifikacji Jakości Wyrobów SIMPTEST nt. "Jak zwiększyć odporność firmy na straty, kryzysy i bankructwo oraz stabilizację zysku przy pomocy Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ryzykiem".

Wiosenne spotkanie PZPK

W dn. 14-15.05.2014 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.
Spotkanie zostało częściowo sfinansowane przez mBank S.A.
Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- ESAB Polska Sp. z o.o.
- Frankowski Coating
- Ruukki Polska Sp. z o.o.
- Drozapol-Profil S.A.
- Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.
- Rywal-RHC Sp. z o.o.
- Platforma Wentylacyjna Sp. z o.o.
- Lincoln Electric Bester

Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji mBank S.A., reprezentowanego przez dr Marcina Mazurek - Perspektywy i prognozy dla gospodarki polskiej i globalnej oraz Pana Kamila Dziduszko - Finansowanie i zabezpieczenie transakcji handlowych.

Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK

W dn. 15-16.01.2014 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2013 do 31.12.2013 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. Podczas konferencji sprawozdawczo-wyborczej Członkowie wysłuchali sprawozdania z działalności Zarządu PZPK w okresie 12.01.2011 do 14.01.2014 oraz dokonali wyboru składu Rady Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego na lata 2014-2016. Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- Ruukki Polska Sp. z o.o.
- Multimet Sp. z o.o.
- SSAB Poland Sp. z o.o.
- Tesko Steel Sp. z o.o.
Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Pani Jolanty Borof z Banku Pekao S.A. nt. "Perspektywy makroekonomiczne 2014" oraz Pani Anny Drywa nt. "Dochodzenie odszkodowania za niezgodne z prawem decyzje podatkowe. Niezbędna pomoc specjalisty?".

Sprawozdawcze spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów

W dn. 24-25.04.2013 w Hotelu Olandia w Kwilczu odbyło się wiosenne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z zaproszonymi gośćmi oraz przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe.
Spotkanie zostało częściowo sfinansowane przez BRE Bank SA.
Na początku narady Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy 2012 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.
Podczas spotkania Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji BRE Banku pt. "Scenariusze i prognozy dla gospodarki polskiej i światowej" oraz "Produkty finansowania handlu a optymalizacja sprawozdań finansowych".
Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- ANKOTECH Tomasz Marchwicki - prezentacja firmy nt. farb, sprzętu do aplikacji, podnośników i manipulatorów pneumatycznych
- JOTUN Polska Sp. z o.o. - prezentacja oferty firmy
- Grupa CSV Sp. z o.o. - Farby antykorozyjne i systemy zabezpieczeń malarskich
- Ruukki Polska Sp. z o.o. - Właściwości blach Raex-Optim w zastosowaniach przy produkcji kontenerów
Uczestnicy spotkania wzięli udział w prelekcji Pana Wojciecha Błaszkowskiego nt. "Zmiany prawne dla przedsiębiorców dot. gospodarowania odpadami w 2013 roku".

Sprawozdawcze spotkanie PZPK

W dn. 18-19.04.2012 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się wiosenne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi. Spotkanie zostało częściowo sfinansowane przez BRE Bank SA. Na początku narady Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2011 do 31.12.2011 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji BRE Banku pt. "Perspektywy dla gospodarki polskiej" oraz "Finansowanie transakcji handlowych". Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:
- Container Components Europe Limited, reprezentowana przez Pana Adreasa Mühlmann
- Urząd Dozoru Technicznego, reprezentowany przez Pana Pawła Bartkiewicza i Pana Daniela Smorawskiego
- "Urządzenia podlegające dozorowi technicznemu; Wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych (PN-EN ISO 3834:2007), wymagania dla wytwórców konstrukcji stalowych (PN-EN 1090)"
- SERWISTAL Sp. z o.o., reprezentowana przez Pana Jakuba Gróbarczyk i Krzysztofa Lech
- "Prezentacja firmy Serwistal Sp. z o.o. na tle wyrobów płaskich w Polsce"
- Zakład Uslugowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik, reprezentowany przez Pana Macieja Łodygowskiego i Pana Piotra Chojnackiego.

Uczestnicy spotkania wysłuchali również wykładu Pani Anny Krawczuk nt. "Wstępna analiza finansowa przedsiębiorstwa na podstawie standardowych sprawozdań finansowych".

Świąteczne spotkanie członków PZPK w Ciechocinku

W dn. 08-09.12.2011 w Pałacu Targon w Ciechocinku odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów, w którym uczestniczyły firmy, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszeni goście, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele:

 • Przedsiębiorstwo Usług Komputerowych EUROSOFT
 • ODMET S.A.
 • FORTIS COMMERCIAL FINANCE Sp. z o.o.
 • FERN PARTNERS
 • Bank PeKaO S.A.

Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcjach:

 • Pana Mariana Szyszko z Państwowej Inspekcji Pracy nt. "Stan bezpieczeństwa maszyn i urządzeń w zakładach pracy"
 • Dr inż. Wojciecha Szulc z Instytutu Metalurgii Żelaza w Gliwicach nt. "Obecna i perspektywiczna sytuacja na rynku stalowych wyrobów hutniczych"
 Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
W dn. 11-12.05.2011 w Hotelu Victoria w Bolszewie odbyła się wiosenna narada Polskiego Związku Producentów Kontenerów, w której uczestniczyli członkowie PZPK, przedstawiciele firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszeni goście.

Uczestnicy pierwszego dnia spotkania wzięli udział w Akademii Golfa organizowanej przez Sierra Golf Club. Prezentacji na forum Związku dokonały firmy:

 • ALMA CONSULTING GROUP POLSKA Sp. z o.o.
 • BIBBY FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o.
 • Bank PeKaO S.A.
Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji nt. "CRM-koncepcja Zarządzania Relacjami z Klientami" dr Wojciecha Machel z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
 Sprawozdawczo-wyborcze spotkanie PZPK
W dn. 12-13.01.2011 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się noworoczne spotkanie Członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami Firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszonymi gośćmi.

Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2010 do 31.12.2010 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.

Podczas konferencji sprawozdawczo-wyborczej Członkowie wysłuchali sprawozdania z działalności Zarządu PZPK w okresie 10.01.2008 do 11.01.2011 oraz dokonali wyboru składu Rady Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego na lata 2011-2014.

Prezentacji na forum Związku dokonały Firmy:

 • IVONET, reprezentowana przez Pana Jacka Krzyżanowskiego - "Bezpieczeństwo teleinformatyczne"
 • Ruukki Metals Polska, reprezentowana przez Pana Jarosława Król - "Ruukki blachy specjalne - spawane laserowo"
Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo Członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Banku Zachodniego WBK pt. "Polski rynek finansowy a sytuacja makroekonomiczna", której dokonał Główny Ekonomista BZ WBK - Pan Maciej Reluga.
 Spotkanie członków PZPK w Ustce
W dn. 06-07.10.2010 w Hotelu Royal Baltic w Ustce odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów, w którym uczestniczyły firmy, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszeni goście, którzy dokonali prezentacji swoich firm i oferowanych produktów. Wśród zaproszonych gości byli:
 • ALIOR BANK
 • BUDMAT
 • RUUKKI METALS
 • STIGAL
 • SWORD Piły Taśmowe
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli również w prelekcji Pana Wojciecha Błaszkowskiego (WB - EKO Biuro Projektowo Doradcze) nt. "Jak uniknąć grzechu ochrony środowiska? Ochrona środowiska - wymagania i zagrożenia".
 Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
W dn. 21-22.04.2010 w Hotelu Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich odbyło się spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów, w którym uczestniczyli członkowie PZPK, przedstawiciele firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe oraz zaproszeni goście.

Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2009 do 31.12.2009 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu.

Prezentacji na forum Związku dokonały firmy:
- ATS Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
- Ruukki Metals Polska
- Rad Export - Import

 Noworoczne spotkanie PZPK
W dn. 20-21.01.2010 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się noworoczne spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe.

Członkowie Związku spotkanie rozpoczęli od uczestnictwa w prezentacji Centrum Serwisowego Ruukki w Obornikach. Podczas spotkania w Pałacu Wąsowo członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji Banku Zachodniego WBK pt. "Czy to już koniec kryzysu? Sytuacja makroekonomiczna w latach 2009-2010", której dokonał pan Piotr Bujak. Spotkanie zostało w części sfinansowane przez Ruukki Metals Poland.

 Spotkanie członków PZPK w Wąsowie
W dn. 21-22.10.2009 w Pałacu Wąsowo odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów, w którym uczestniczyły firmy, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszeni goście:
 • Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
 • UAB "GTV"
 • Libner Polska Sp. z o.o.
 • Ruukki Polska Sp. z o.o.
 • SWORD Piły Taśmowe
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji pani Anny Krawczuk nt. "Kryzys - inne spojrzenie na przyczyny i skutki". Prezes Ferrometal Polska Sp. z o.o. - pan Jacek Trybuś dokonał prezentacji pt. " Stan i perspektywy rozwoju sektora produktów płaskich w Polsce i Europie Środkowej".
 Spotkanie Polskiego Związku Producentów Kontenerów
W dn. 6-7.05.2009 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów z przedstawicielami firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe.

Podczas spotkania Nadzwyczajne Zgromadzenie PZPK zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy od 01.01.2008 do 31.12.2008 oraz udzieliło absolutorium Radzie Związku, Komisji Rewizyjnej oraz Sądowi Koleżeńskiemu. Uczestnicy spotkania wzięli udział w prezentacji firmy SWORD, której dokonał Prezes ww. firmy - Pan Roman Wójcik.

 Uroczyste noworoczne spotkanie PZPK
W dn. 15-16.01.2009 w Zespole Pałacowo - Parkowym Wąsowo odbyło się noworoczne spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów rzedstawicielami firm, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe.
 Spotkanie członków PZPK w Gdańsku
W dn. 15-16.10.2008 w Hotelu Gdańsk odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Producentów Kontenerów sponsorowane przez FORTIS Bank Polska S.A. W spotkaniu uczestniczyły firmy, z którymi Związek zawarł porozumienia ramowe, jak również zaproszeni goście:
 • EUROPOL Sp. z o.o.
 • BARIL POLSKA Sp. z o.o.
 • ESAB Sp. z o.o.
 • FIGEL Sp. z o.o.
 • SSAB Swedish Steel Sp. z o.o.
 • RYWAL RHC
 • Raiffeisen Bank Polska S.A.
 • Fortis Bank Polska S.A.
 • Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych
 • Maxstal Sp. z o.o.
Podczas spotkania członkowie PZPK oraz zaproszeni goście uczestniczyli w prelekcji prof. dr hab. Witolda Modzelewskiego nt. "Zagrożenia i niebezpieczeństwa płynące ze zmian ustaw podatkowych od 01.12.2008 do 01.01.2009".
 Spotkanie PZPK w Pałacu Pietronki
Członkowie PZPK w dn. 3.07.2008 uczestniczyli w spotkaniu Związku w Pietronkach. Narada dotyczyła aktualnej sytuacji na rynku materiałowym, jak również prognoz dotyczących kursów walut.
związek   |    aktualności   |    baza firm   |    nasze wyroby   |    kontakt   |    lokalizacja